Flanders Field per divisie

de 368 Amerikaanse militairen die rusten op de Amerikaanse begraafplaats van Waregem, ingedeeld per divisie en regiment
Klik op een naam voor meer informatie over de militair.

data: www.abmc.gov

                                   

27th Division

104th Machine Gun Battalion

William Ardisse Higgins Jr
Edward J. Woll

105th Infantry Regiment

Alonzo D. Allen
Frank S. Brindza
Salvatore Buscemo
Raleigh D. Cawein
Francis J. Clear
Walter De Forest
Louis P. De Marco
Anthony J. Hamm
William J. Hyland
Samuel Jacobs
Otto Koch
Morris N. Liebmann
Joseph H. McGrath
Joseph F. McLaughlin
Stephen Petro Jr
Albert A. Wetmore
Henry Williams

106th Infantry Regiment

Frederick J. Anderson
Frederick A. Ayers
Joseph W. Beattie
John C. Bedell
Richard J. Belcher
Maurice H. Benoit
John Casey
James T. Christensen
Richard Cochrane
John T. Cudmore
Harry M. Cundy
Frank J. DeNell
William J. Doherty
Leroy A. Doyle
Ralph J. Elrose
James A. Harrington
Bernard J. Harris
Daniel A. Hart
William T. Hickton
Raymond D. Hill
Samuel Hochfelder
Harry Kane
John A. Kiernan
Harvey E. Laing
John L. Larson
Jack Leder
Peter Lehmann
Charles O. Lind
Wilbert E. Lyons
Matias Mandak
Charles Mangogna
John Masterson
Walter J. McCormick
Richard J. McGeehin
Bernard McGonigle
Henry McGowan
William J. McMahon
James McWalters
John J. Michael
Irwin Minzesheimer
Emil A. Munch
John Novak
James A. O'Hare
Ferdinand W. Ott
Morris Posnansky
Arthur Quigley
Robert B. Rice
Toney Rotollo
Vincent Rovere
Anthony Scelzo
William F. Seery
Thomas J.E. Shannon
Robert Sims
Norman K. Stein
Russell B. Swain
Albert J. Umland
Richard W. VanIngen
John Welsh
James E. Wermald
Charles S. White
Ferdinand Williams
Ringius Williams
Frank J. Wiss
Clement Yates

106th Machine Gun Battalion

Eliphalet Snedecor Jr
Arthur J. Struck
William E. Tilley Jr

107th Infantry Regiment

George Crawford


Hugh Daley
Frederick F. Eriksen
Bryan L. Gallagher
Lynn E. Kelly
William A. Leonard
Joseph McLaughlin
Walter F. McMahon
John E. Noonan
George T. Record
Andrew J. Smith
Levi S. Tenney Jr
Stanley E. Thompson
Theodore W. Todd
Herbert L. Winslow

108th Infantry Regiment

Louis J. Herman
Frank A. Knowles

28th Division

107th Field Artillery Regiment

Louis H. Ennis
Edward Longacre

30th Division

105th Engineer Regiment

William C. Barlow
John D. Huffman
Dave Lee
Ray A. Stroman

115th Machine Gun Battalion

David Worth Loring

117th Infantry Regiment

Roscoe H. Stubbs

119th Infantry Regiment

Forrest L. Bell
Thomas F. Bevins
Wiley Clifton Bissett
Walter S. Goddard
Fred C. Guth
Carl Link
William C. Logan
Charles E. Menzke
Robert Porcelli
Joseph E. Roscoe
Wendell A. Ross
George W. Spear
Paul Stallings
Harvey C. Wayne
Austin R. Whaley

120th Infantry Regiment

Edgar H. Combs
Bennett Cornelius
Wesley J. Creech
Robert Lee Eckard
Alfred R. Harvey
Ike J. Rigsbee
Haymore Westmoreland

37th Division

112th Field Signal Battalion


John Thompson

112th Sanitary Trains

Charles A. Moffett
Claude L. Walterick
Emil P. Wiser

135th Machine Gun Battalion

Patrick Mahoney
Joe V. McGuane
Joseph Mlodorzeniec
Robert C. Tovsrud
Sherman H. Williams

136th Machine Gun Battalion

Charles P. Barnes
Harry J. Dingee
Glenn Herbert Jaquet
Louis Jorgensen

145th Infantry Regiment

Clayton O. Ball
Tony Bastl
John Bernik
Edward Bonawitz
Lewis A. Briggs
Floyd W. Brisco
Guy Bryan
Willis L. Burnworth
Joe Carpen
Ralph W. Caruso
Angelo Christy
Tracy J. Clark
Pasquale Di Giacomo
Patrick Dilugi
John A. Doll
Halley F. Doster
Mitro Drobichevsky
Nicola Elmo
William L. Erb
John R. Ferguson
Charles J. Flynn
Walter E. Grove
Philip Gugliara
Paul P. Gusler
Clarence Hyde
Paul Kicka
Ira M. Kinder
Russell Klingensmith
Mike Lucas
Harry H. McDonough
Matthew B. McGee
Steven D. McKinley
Clarence McMahon
William Mekonis
Stanley Mleko
James Morrow
Joe Novich
Steve Pliml
John F. Raab
Carl W. Roberts
Francesco Schiavone
Clinton J. Schoch
Arthur R. Segall
Merrill N. Selig
Guiseppi Spano
John E. Stafford
Mike Sutea
James Tailor
Martin Tallon
Camillo Trorano
Joseph Vesey
Raymond L. Webber
Merle J. White
Frank Wojciechowski
John B. Young

146th Infantry Regiment

Samuel W. Crawford
Arthur Griffiths
Ira Matthews
Lew W. Miller
Alexander Pash

147th Infantry Regiment

Theodore Brabender
John A. DeMaria
Sherman Holt
Andrew B. Horrell
Ray A. Kistner
Walter Lang
Julius Plaskawicky
James V. Schairer
Max S. Schmitt

148th Infantry Regiment

Frank Adams Jr
Ralph W. Adams
Herbert Anderson
Frederick N. Annandale
Nicola S. Arpaia
Carey D. Bavis
Guiseppe Bianchi
Charles S. Brokaw
Levin Brown
Tony Daglis
Sabino Dattolo
Rocco Dileo
Anthony P. Durand
John Dziurzynski
Francesco S. Ferraro
Archie J. Fortin
William T. Fossum
Norbeth L. Fruth
Roy F. Garwood
Isaac Gomsey
Steve Grzywacz
Antonio Guarino
Joseph Hagan
Joseph Hajek
Sol Holtzman
Jacob Huovinen
John Iverson
Axel B. Johnson
Adolph Kehrli
John T. Kennedy
Leon F. Kingdon
Louis Kohler
Louis Fred Landgraf
Otto Madary
Albert G. Magnuson
Edward J. Mahan
Clarence Maxson
William McVerry
Gerald F. Melicharek
Neil Merriam Moen
Harold A. Moorehouse
William H. Mundes
Norman Clyde Neuhaus
Ole Olson
Thomas Meaer Olson
John Perone
Clarence W. Petersen
Otto C. Schau
Paul A. Schnell
Albert E.W. Schultz
Clarence T. Smedley
Charles Stalter
James Michael Stech
Erman Stolz
John A. Tague
Frank E. Tio
Tony Toccotelli
Orine L. Trafka
Christian Urdahl
Harry Volz
Jonas Wajeiula
Stanley B. Wheeler
Ernest R. White
John J. Wiesnewski
Joseph Wildfier
John L. Wilson
John Wold
Jacob Yonkman

Medical Detachment 147th Inf Regt

Ernest G. Bozenhart

112th Engineer Regiment

Edgar G. Van Kirk

77th Division

305th Infantry Regiment

George Ashe
Giovanni Muscietro

91st Division

316th Engineer Regiment

Michele Chimienti

316th Sanitary Trains

William A. Roder

316th Trains Headquarters

Bert S. Crossland

348th Machine Gun Battalion

Stanislaw Labno
Peter Lentz
Edward L. Lister
George S. March
Arthur J. Mix
William H. Peirce
Ernest A. Sonville

349th Machine Gun Battalion

Karl Nilsen
George R. Porter
Albert T. Vanderwaal

361st Infantry Regiment

Jack Ayk
Leo Ralph Barlett
Trifone Cantacesso
Harold E. Clark
Samuel A. Davis Jr
David A. Epler
Roy L. Goodman
Alex Henley
Frank W. Liebscher
Michele Mastromonaco
Vernard J. Meyers
Clement O'Connor
Harry E. Requa
Roy A. Whitney

362nd Infantry Regiment

Roger C. Admire
Bernard Beyers
Edward H. Cherry
Albert M. Clostermann
Isaiah Deckard
William L. Garner
John S. Hassett
Emil Lang
Angelo Mazzarella
James G. Miller
Allen L. Mohler
Robert Monk
Frank Osborn
John S. Phalen
Axel T. Rydell
Reinhold D. Schaefer
Theodore Togstad
Frank M. Wignel

363rd Infantry Regiment

George Bulaich
Thomas F. Cahill
Nick Carletillo
John B. Casajus
Albert Comina
Edward J. Condon
Umberto Conedera
George W. Day
Festus Dillon
Alva E. Diver
Aloysius E. Feely
Alfred J. Foster
Orlindo Giunchi
Henry J. Hesterman
Thomas W. Hugill
George H. Johnson
Charles P. Karas
Brook F. Kasten
John W. Lund
Henry F. Peterson
Joseph J. Quirk
Joseph F. Ready
Karl E. Ross
Clyde Silcott
Jessie L. Silcox
Edward R. Smith
August Sudbeck
Louis Taliberti
Chauncey C. Thalman
Adolph O. Zaiss

364th Infantry Regiment

Oscar R. Bortle
David Burckell
Mario Camparzi
William C. Fitzgerald
Edward Johnson
Basil A. Kirsch
Wesley N. Lambert
Everett D. Lewis
Ernest Elmer Maxwell
Steve Mikula
James L. Robinson
Leonard A. Wattelet
Reuben M. Wilkenson

?

Signal Corps

Thomas E. Kearney

United States Naval Reserve

Kenneth MacLeish

103rd Aero Squadron

Ernest A. Giroux

17th Aero Squadron

George P. Glenn
Murray K. Spidle

293rd Military Police Company

Bertram C. Horner

Attached to British Air Service

Galloway G. Cheston
John McG. Grider

Attached to British Army

Richard L. Jett
Harold S. Morgan

Medical Reserve Corps

Lionel A. Anderson
John D. Arnett
George P. Howe

US Army Air Service

George H. Zellers

US Army Ambulance Service

William S. Craven

?

naamloos
naamloos
naamloos
naamloos
naamloos
naamloos
naamloos
naamloos
naamloos
naamloos
naamloos
naamloos
naamloos
naamloos
naamloos
naamloos
naamloos
naamloos
naamloos
naamloos
naamloos